Rüyada kafanı bir yere çarpmak

Rüyada kafanı bir yere çarpmak yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, asla yüksünmeyeceğine, sağlığının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafanı bir yere çarpmak gördüyseniz:

  • Ne istediğiniz konusunda net olmamanız istenileni elde etmeyi zorlaştırıyor.

Rüyada kafanı bir yere çarpmak ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kafanı kapatmak borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, geri planda kalacağına yorulur.

Rüyada kendi kafanı yıkamak büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafanı kazımak iş hayatında yeni kapılar açılacağına, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına delalettir.

Rüyada kafanı çarpmak fesat kimselerin çıkacağına, pişman olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kafanı görmek iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına yorulur.

Rüyada birinin kafanı ısırması araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafanı kel görmek çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.