Rüyada kafaya yoğurt dökülmesi

Rüyada kafaya yoğurt dökülmesi girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, hastalıkların şifa bulacağına, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kafaya yoğurt dökülmesi gördüyseniz:

  • Bir kadının çok hoşunuza gidebilecek olan sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kafaya yoğurt dökülmesi gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, çok zor durumlara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kafaya yoğurt sürmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada kafaya kusun kafaya sicmasi kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına rivayet eder.

Rüyada kafaya yağ sürmek arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafaya kum atılması maddi açıdan rahat edileceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada kafaya kuş saldırması onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına alamet eder.

Rüyada kafaya tükürmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafaya saç ektirmek hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.