Rüyada kafayı suya sokmak

Rüyada kafayı suya sokmak yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine yorulmaktadır.

Rüyada kafayı suya sokmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin akıldan uzak hareketleri nedeniyle olayların dışında kalırsanız, belli düzenlemeleri onarmaya çalışabilirsiniz.

Rüyada kafayı suya sokmak kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada kafayı öne eğmek karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına alamet eder.

Rüyada kafayı kesmek başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, sırların ortaya çıkmasına rivayet eder.

Rüyada kafayı kaşımak ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafayı yarmak bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada kafayı şampuanlamak dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına alamet eder.

Rüyada kafayı demire çarpmak çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine inanılır.

Rüyada kafayı ters görmek büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, çevresinin genişleyeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.