Rüyada kan içen birini görmek

Rüyada kan içen birini görmek çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada kan içen birini gördüyseniz:

  • Hayatın hemen her alanında nedenli nedensiz tedirgin ya da savunmada hissedebilirsiniz.

Rüyada ot içen birini görmek çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine inanılır.

Rüyada kan içen birini görmek onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına işarettir.

Rüyada içki içen birini görmek kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine tabir olunur.

Rüyada şampanya içen birini görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içen birini yakalamak uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına alamet etmektedir.

Rüyada bonzai içen birini görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına inanılır.

Rüyada türk kahvesi içen birini görmek zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına delalet eder.

Rüyada hap içen birini görmek yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.