Rüyada kanser olduğumu gördüm

Rüyada kanser olduğumu gördüm saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına tabir olunur.

Rüyada kanser olduğumu gördüm gördüyseniz:

  • Sorunlu bir durumu zaman aşımına uğraması için bekletmenizde fayda var.

Rüyada kanser olduğumu gördüm maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işarettir.

Rüyada kanser olduğumu öğrendim maddi gücünün katlanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, sırtının yere gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada olduğumu anlıyorum alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına delalettir.

Rüyada kel olduğumu gördüm zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktor olduğumu gördüm zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, sorunların günden güne daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olduğumu öğrendim mevlit okutacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada olduğumu nasıl anlarım işlerinin bir anda bozulacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine delalet eder.

Rüyada asker olduğumu görmek etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.