Rüyada kapıda yabancı birini görmek

Rüyada kapıda yabancı birini görmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, huzurlu bir hayat süreceğine, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada kapıda yabancı birini gördüyseniz:

  • Aman dikkat edin, eliniz yanmasın.

Rüyada kapıda yabancı birini görmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kapıda yabancı erkek görmek zorluk ve zahmete düşeceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada kapıda birini görmek kötü ve hasta günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kapıda tanıdık birini görmek tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada kapıda yabancı kadın görmek fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada birini kapıda bekletmek sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine inanılır.

Rüyada kapıda bekleyen birini görmek eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini kapıda görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.