Rüyada kapının önünde siyah araba görmek

Rüyada kapının önünde siyah araba görmek yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına delalet eder.

Rüyada kapının önünde siyah araba gördüyseniz:

  • Bazı kazançlar sağlayabilir veya üstlerinizden beklenmedik prim ya da övgüler alabilirsiniz.

Rüyada kapının önünde siyah araba görmek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, girilen işlerde şansın yüksek olacağına inanılır.

Rüyada kapının önünde araba görmek maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada kapının önünde kırmızı araba görmek ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, işlerin toparlanacağına yorulur.

Rüyada kapının önünde siyah ayakkabı görmek kendi işini kuracağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına delalet eder.

Rüyada kapının önünde siyah kedi görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, yüzüne kan geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapının önünde lüks araba görmek başarılarının daim olacağına, birçok ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada kapının önünde siyah yılan görmek sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, uzun süre cesaretini toplayamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapının önünde gül görmek uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments