Rüyada kapıya gelen misafir

Rüyada kapıya gelen misafir yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerinin günden güne artacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıya gelen misafir gördüyseniz:

  • Hayatın hemen her alanında nedenli nedensiz tedirgin ya da savunmada hissedebilirsiniz.

Rüyada kapıya gelen misafir büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına alamet eder.

Rüyada kapıya gelen dilenciye para vermek yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına inanılır.

Rüyada kapıya gelen yabancı aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, sıhhat kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapıya gelen dilenciyi kovmak kısmetlerinin çoğalacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapıya gelen erkek iş konusunda sıkıntı çekileceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapıya gelen kadın yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapıya gelen dilenci hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıya vurma hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments