Rüyada kapıyı kilitlerken anahtarın kırılması

Rüyada kapıyı kilitlerken anahtarın kırılması kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapıyı kilitlerken anahtarın kırılması gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz veya sunabileceğiniz çok şey var, harekete geçmeniz gerekiyor.

Rüyada kapıyı kilitlerken anahtarın kırılması zorlukların ortadan kaldırılacağına, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine delalettir.

Rüyada kapı kilitlerken anahtarın kırılması üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, kısmetin kapanacağına, yatırımların heba olacağına, zorluklarla boğuşulacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine işaret eder.

Rüyada kapıyı açarken anahtarın kırılması bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına işaret etmektedir.

Rüyada anahtarın kapıyı açmaması kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına rivayet eder.

Rüyada evin kapıyı açarken anahtarın kırılması sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine delalettir.

Rüyada anahtarın erimesi atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına inanılır.

Rüyada anahtarın kırılması daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına alamet eder.

Rüyada anahtarın kaybolduğunu görmek yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.