Rüyada kaplan ve aslan

Rüyada kaplan ve aslan iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine rivayet eder.

Rüyada kaplan ve aslan gördüyseniz:

  • Komedi filmlerindeki aksi ihtiyarlar gibi davranmaya eğilimlisiniz.

Rüyada kaplan ve kaplan yavrusu görmek işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplan almak sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, kendini allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplan taşlamak eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, hastalıktan şifa bulmaya delalet etmektedir.

Rüyada kaplan bakmak maddi zararını karşılayacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına işarettir.

Rüyada kaplan kucaklamak iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, büyük tartışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaplan kaçmak bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, imkânların günden güne azalacağına inanılır.

Rüyada kaplan görülmesi gittiği yolda muvaffak olacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kaplan kovalamak sorunlarını teker teker aşacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.