Rüyada karabasanı hissetmek

Rüyada karabasanı hissetmek sorunların tarihe karışacağına, yeni bir sayfa açacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, geçimin kolaylaşacağına, rızkın genişleyeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine alamet eder.

Rüyada karabasanı hissetmek gördüyseniz:

  • Sadece normale dönüyor.

Rüyada karabasanı hissetmek gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, keyfin ve ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada karabasanı yakalamak çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine inanılır.

Rüyada karabasanı boğmak elinin bollaşacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada karabasanı ısırmak uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına inanılır.

Rüyada karabasanı yenmek kazanca kavuşacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına tabir olunur.

Rüyada karabasanı dövmek sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, endişelerini silip atacağına inanılır.

Rüyada karabasanı kovmak borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına delalet etmektedir.

Rüyada karabasanı görmek her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.