Rüyada kardeşinin gözünün kör olduğunu görmek

Rüyada kardeşinin gözünün kör olduğunu görmek büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına delalettir.

Rüyada kardeşinin gözünün kör olduğunu gördüyseniz:

  • Ya da olmadığınız birisi gibi davranma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada kardeşinin gözünün kör olduğunu görmek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin gözünün morardığını görmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Rüyada kardeşinin gözünün çıktığını görmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine inanılır.

Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada gözünün kapalı olduğunu görmek sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada bir gözünün şaşı olduğunu görmek kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna rivayet eder.

Rüyada başkasının tek gözünün kör olduğunu görmek hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, daha rahat para kazanacağına işaret eder.

Rüyada birinin bir gözünün kör olduğunu görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments