Rüyada karın ağrısından ağlamak

Rüyada karın ağrısından ağlamak işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, işlerden hayır gelmeyeceğine, hayatının alt üst olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına işarettir.

Rüyada karın ağrısından ağlamak gördüyseniz:

  • Öyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz.

Rüyada karın ağrısından ağlamak rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına alamet eder.

Rüyada bel ağrısından ağlamak terfi edeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada diş ağrısından ağlamak elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada baş ağrısından ağlamak sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine inanılır.

Rüyada diş ağrısından yanagın şişmesi ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacak ağrısından yürüyememek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine işaret eder.

Rüyada karın buz tutması çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, aksi şekilde daha da kamçılayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karın gurultusu manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments