Rüyada karın üstünde yatmak

Rüyada karın üstünde yatmak yaralarına da merhem olacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına, iyi, hayırlı bir evlat olacağına, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karın üstünde yatmak gördüyseniz:

  • Kendi fikirlerinizi ön plana almanız durumunda diğerleri sizi takip etmekten keyif alacaklardır.

Rüyada karın üstünde yatmak uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına yorulur.

Rüyada karın üstünde gül görmek borçların biteceğine, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada karın üstünde uçmak yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada karın üstünde olmak neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada karın üstünde karınca görmek zor zamanlar geçirileceğine, zor bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada karın üstünde bisiklet sürmek hiçbir sorun yaşamayacağına, ayaklandıracağına işarettir.

Rüyada karın üstünde araba gormek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada karın üstünde köpek görmek günahlarından tövbe etmeye, her yönden mutlu ve başarılı olmaya yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.