Rüyada karısının doğum yapması

Rüyada karısının doğum yapması yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, canlanacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına inanılır.

Rüyada karısının doğum yapması gördüyseniz:

  • Başta iş hayatınız olmak üzere yaşamınızda yeni olanakları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Rüyada karısının doğum yapması sevdiği kişilerden zarar göreceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına işarettir.

Rüyada karısının doğum yaptığını görmek yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına delalettir.

Rüyada karısının doğum sancısı çektiğini görmek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada doğum sancısı çekmeden doğum yapmak daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karısının abisini görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada karısının oynadığını görmek en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada karısının elini öpmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına rivayet eder.

Rüyada karısının öleceğini duymak eline geçen kazancı boşa harcayacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments