Rüyada kasa kasa çilek görmek

Rüyada kasa kasa çilek görmek eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, gelişim içine girileceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada kasa kasa çilek gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdığınızla bir ilişkiye başlamanız sizi uzlaşmacı bir konuma taşıyabilir.

Rüyada kasa kasa çilek görmek eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine rivayet eder.

Rüyada kasa kasa kırmızı domates görmek ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kasa kasa meyve sebze görmek çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına rivayet eder.

Rüyada kasa kasa marul görmek işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına alamet eder.

Rüyada kasa kasa para görmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına inanılır.

Rüyada kasa kasa hamsi görmek sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine işarettir.

Rüyada kasa kasa üzüm görmek ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına yorulur.

Rüyada kasa kasa sebze görmek kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.