Rüyada kaşların kopması

Rüyada kaşların kopması rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, huzur içinde yaşayacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada kaşların kopması gördüyseniz:

  • Kendi işinizi kendiniz görmeniz veya kendi isteklerinizi kendiniz gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Rüyada kaşların çıkması yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına delalet eder.

Rüyada kaşların sararması işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada kaşların kopması neşeli ve keyifli günler geçireceğine, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaşların uzaması çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına rivayet eder.

Rüyada kaşların kalınlaşması maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına tabir olunur.

Rüyada kaşların yanması düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine yorulur.

Rüyada kaşların aşırı uzaması çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine delalettir.

Rüyada kaşların gürleştiğini görmek hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments