Rüyada kedinin doğurduğunu

Rüyada kedinin doğurduğunu hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, gelirinin düşeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına inanılır.

Rüyada kedinin doğurduğunu gördüyseniz:

  • Daha az eleştirmek, daha tamamlayıcı olmak gerekebilir.

Rüyada kedinin ele saldırması gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına alamet eder.

Rüyada kedinin evi pislemesi kötü haberler alınacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki kedinin öpüşmesi keder yaşayacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedinin dirilmesi rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada kedinin anlamı iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına tabir olunur.

Rüyada kedinin el ısırması problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine yorulur.

Rüyada kedinin sıçraması kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine delalettir.

Rüyada kedinin dua etmesi herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments