Rüyada kedinin gozunun kör olduğunu görmek

Rüyada kedinin gozunun kör olduğunu görmek işlerinin hızlanacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, uzun sohbetler edeceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine işaret eder.

Rüyada kedinin gozunun kör olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kimseler arkanızdan dedikodul yapıyorlar.

Rüyada kedinin gozunun kör olduğunu görmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada kedinin gözünün kör olması kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, ailesini kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada gözünün şiş olduğunu görmek olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına işaret eder.

Rüyada kızımın gözünün kör olduğunu görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının tek gözünün kör olduğunu görmek korkularından, kötü duygularından arınacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına delalettir.

Rüyada çocuğunun bir gözünün kör olduğunu görmek elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babasının gözünün kör olduğunu görmek kendini dünya malları edinmeye vereceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada gözünün kapalı olduğunu görmek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments