Rüyada kekik görmek diyanet

Rüyada kekik görmek diyanet maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, işlerin günden güne daha da açılacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, borç içinde bir yaşam süreceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine işarettir.

Rüyada kekik görmek diyanet gördüyseniz:

  • Baskı altında hissedebilirsiniz veya istikrarsız kişiler zaman alıcı olabilir.

Rüyada toz kekik görmek yaşadığı zorlukların biteceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine alamet eder.

Rüyada kekik görmek nedir maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına işaret eder.

Rüyada dağda kekik görmek kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kekik suyu görmek malını ve canını riske edeceğine, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına yorulur.

Rüyada taze kekik görmek hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına inanılır.

Rüyada kekik bitkisi görmek onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada kekik tohumu görmek moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kekik görmek diyanet rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments