Rüyada kel bi adam görmek

Rüyada kel bi adam görmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, işinde en iyisi olacağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada kel bi adam gördüyseniz:

  • Yerleşik alışkanlıklarınızdan vazgeçmek sizi bir hayli korkutuyor.

Rüyada kör bir adam kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına işarettir.

Rüyada iki adam daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor adam görmek kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, verilen emeğin boşa çıkmayacağına inanılır.

Rüyada yeşil adam kaybedilen malları tekrar kazanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına yorulur.

Rüyada üç adam öldürmek sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine inanılır.

Rüyada iri adam görmek küskünlüklerin oluşacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına inanılır.

Rüyada eli silahlı adam kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada atlı adam bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.