Rüyada kendi cinsel organını siyah görmek

Rüyada kendi cinsel organını siyah görmek birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi cinsel organını siyah gördüyseniz:

  • Bildiklerinizi değil yaptıklarınızı önemsetme kabiliyetiniz var, bunu kullanmaya çalışın.

Rüyada kendi cinsel organını siyah görmek düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada kendi cinsel organını koparmak kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına yorulur.

Rüyada kendi cinsel organını göstermek çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine delalettir.

Rüyada kendi cinsel organını görmek özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını başkası görmesi sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kendi cinsel organını görmek islami maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kendi eşinin cinsel organını görmek içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran rüya sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada kendi cinsel organını tertemiz görmek neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments