Rüyada kendi çocuğunun öldüğünü duymak

Rüyada kendi çocuğunun öldüğünü duymak işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, hasret içinde kalacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, böylelikle yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunun öldüğünü duymak gördüyseniz:

  • Tek başınıza herşeyi halledebilirsiniz.

Rüyada kendi çocuğunun öldüğünü duymak inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine yorulur.

Rüyada kendi çocuğunun öldüğünü ve dirildiğini görmek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunun öldüğünü görmek ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine delalettir.

Rüyada kendi çocuğunun kör olduğunu görmek gönül kapılarını açacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada kendi erkek çocuğunun olduğunu görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunun kanser olduğunu görmek isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, doğru bir karar verileceğine delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunun sünnet olduğunu görmek karlı işlere gireceğine, şansını kendi eliyle engelleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun ameliyat olduğunu görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments