Rüyada kendi evinden başka eve taşınmak

Rüyada kendi evinden başka eve taşınmak kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, büyük çaba sarfedeceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kendi evinden başka eve taşınmak gördüyseniz:

  • Farklı düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada kendi evinden başka eve taşınmak yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi evinden kiraya taşınmak işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, hayatının bir anda cennete döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi evinden taşındığını görmek iyi geçiminin biteceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine alamet eder.

Rüyada evinden başka bir eve taşınmak özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kendi evinden korkmak çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi evinden taşınmak önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi evinden birini kovmak dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına inanılır.

Rüyada kendi evinden kovulmak işinde ustalaşacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.