Rüyada kendi gelininin ağladığını görmek

Rüyada kendi gelininin ağladığını görmek güneşli ve güzel günler yaşayacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, konforunun yerinde olacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, evindeki huzurun bozulacağına inanılır.

Rüyada kendi gelininin ağladığını gördüyseniz:

  • Yapacağınız konuşmalar birlikte hareket ettiğiniz ya da çalıştığınız kişilerin neler beklediğini daha iyi anlamanızı sağlayabilir.

Rüyada kendi gelininin ağladığını görmek gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine yorulur.

Rüyada gelininin ağladığını görmek çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada kendi kızının ağladığını görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada kendi oğlumun ağladığını görmek zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine işarettir.

Rüyada kendi oğlunun ağladığını görmek ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun ağladığını görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi kendinin ağladığını görmek buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına alamet eder.

Rüyada gelininin annesini görmek saygınlığını yitireceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments