Rüyada kendi karısıyla kavga etmek

Rüyada kendi karısıyla kavga etmek büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına tabir olunur.

Rüyada kendi karısıyla kavga etmek gördüyseniz:

  • Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz.

Rüyada kendi karısıyla kavga etmek zor durumda kalacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine tabir olunur.

Rüyada kocanın karısıyla kavga etmesi kafa karışıklığından sıyrılacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin karısıyla kavga etmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine yorulur.

Rüyada eski eşin karısıyla kavga etmek iyilik görüleceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin karısıyla kavga etmek enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşinin karısıyla kavga etmek hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada dayının karısıyla kavga etmek gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına delalettir.

Rüyada abinin karısıyla kavga etmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.