Rüyada kendi kedisini kurtarmak

Rüyada kendi kedisini kurtarmak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, yeni bir yol tutulacağına işarettir.

Rüyada kendi kedisini kurtarmak gördüyseniz:

  • Acele hareket etmek, sorunlara neden olabilir.

Rüyada kendi ev kedisini görmek atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, yardımda bulunacağına işaret eder.

Rüyada kendi kedisini kurtarmak ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi kedisini öldürmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, borçlanacağına, işini kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kedisini sevmek kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine işarettir.

Rüyada kendi kedisini görmek zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına tabir olunur.

Rüyada kedisini aramak kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine inanılır.

Rüyada ölmüş kedisini görmek kavgaların biteceğine, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada evin kedisini görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, kalbinin küt küt edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments