Rüyada kendi kızını bebek olarak görmek

Rüyada kendi kızını bebek olarak görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi kızını bebek olarak gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızı sonlandırmak ya da sonuçlandırmak istiyorsunuz.

Rüyada kendi kızını bebek olarak görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada büyümüş kızını bebek olarak görmek kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına işaret eder.

Rüyada büyük kızını bebek olarak görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada kendi oğlunu bebek olarak görmek azla yetinmek zorunda kalmayacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu bebek olarak görmek yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada kızını bebek olarak görmek işlerin günden güne kötüleşeceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına işaret eder.

Rüyada yetişkin kızını bebek olarak görmek sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına yorulur.

Rüyada kızını şeytan olarak görmek allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments