Rüyada kendi oğlunu hamile görmek

Rüyada kendi oğlunu hamile görmek başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, huzursuzluk yaşanacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada kendi oğlunu hamile gördüyseniz:

  • Geliştirmek istediğiniz bir fikir normalin üstünde destek buluyor.

Rüyada kendi oğlunu hamile görmek esenliğe kavuşulacağına, övgü dolu sözler işiteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi oğlunu kaybetmek başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi oğlunu ağlarken görmek maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi oğlunu dövmek görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi oğlunu üzgün görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin kendi oğlunu görmesi daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kendi kızını ve oğlunu görmek parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada kendi oğlunu sıkıntılı görmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.