Rüyada kendi resmini görmek

Rüyada kendi resmini görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi resmini gördüyseniz:

  • Sorumluluk almanız gereken konular daha da fazlalaşabilir.

Rüyada kendi resmini görmek ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde kendi resmini görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada telefonda kendi resmini görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi resmini başkasında görmek sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, arabasını ve toprağının olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çerçeve kendi resmini görmek çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi resmini çirkin görmek önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına işaret eder.

Rüyada kendi resmini siyah beyaz görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine işarettir.

Rüyada kendi resmini yapmak ondan her zaman iyi haberler alınacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments