Rüyada kendi ülkesinin bayrağını görmek

Rüyada kendi ülkesinin bayrağını görmek yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, onlarla hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kendi ülkesinin bayrağını gördüyseniz:

  • En ufak şeyi dahi büyütmeye devam etmeniz durumunda, stratejik anlamda çok büyük hatalar yapma riskiniz artabilir.

Rüyada kendi ülkesinin bayrağını görmek işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada kendi ülkesinin cumhurbaşkanını görmek çaresiz durumlarda kalacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada kendi ülkenin bayrağını görmek yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada ülkesinin bombalandığını görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine işarettir.

Rüyada türk bayrağını taşımak daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine delalettir.

Rüyada türk bayrağını yıkamak aksiliklerin son bulacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada türk bayrağını öpmek bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada türk bayrağını asmak herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.