Rüyada kendimi makyajlı gördüm

Rüyada kendimi makyajlı gördüm mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kendini tutamayıp şeytana uyacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kendimi makyajlı gördüm gördüyseniz:

  • Sizden gizli yürütülen işler açısından koruma altında olacaksınız.

Rüyada kendimi makyajlı gördüm yolculuk yaparak bir hayra ermeye, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendimi makyajlı görmek yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, güzel ve yaşanılır hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada makyajlı uyumak zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, sorunların üstesinden geleceğine tabir olunur.

Rüyada makyajlı bebek görmek çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeği makyajlı görmek mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada gözleri makyajlı görmek kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine inanılır.

Rüyada annesini makyajlı görmek sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada eşini makyajlı görmek riske atılacağına, rakiplerini alt edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments