Rüyada kendine altın takıldığını görmek

Rüyada kendine altın takıldığını görmek geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendine altın takıldığını gördüyseniz:

  • Belli başlı konularda daha hızlı ilerlemenin veya belli işleri üstlenebilmenin ya da altından kalkabilmenin yollarını arıyabilirsiniz.

Rüyada kendine altın takıldığını görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına yorulur.

Rüyada kendine çeyrek altın takıldığını görmek zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine alamet eder.

Rüyada kendine altın bilezik takıldığını görmek uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına işarettir.

Rüyada kendine kan takıldığını görmek zor durumların tatlıya bağlanacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendine takı takıldığını görmek kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada kendine madalya takıldığını görmek hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına alamet eder.

Rüyada kendine bilezik takıldığını görmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada kendine yüzük takıldığını görmek mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.