Rüyada kendine kıyafet baktığını görmek

Rüyada kendine kıyafet baktığını görmek uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, anne babanın birbirine düşeceğine, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendine kıyafet baktığını gördüyseniz:

  • Sonradan çok pişman olabileceğiniz bazı kararlar almanız olasıdır.

Rüyada kendine kıyafet baktığını görmek oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin kendine baktığını görmek hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin kendine baktığını görmek birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni kıyafet baktığını görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin kendine baktığını görmek zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada herkesin kendine baktığını görmek iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kendine kıyafet seçmek el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendine yeni kıyafet almak kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.