Rüyada kendini hamile görmek ve aldırmak istemek

Rüyada kendini hamile görmek ve aldırmak istemek sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, her daim allah yolunda yürüyeceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendini hamile görmek ve aldırmak istemek gördüyseniz:

  • Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz.

Rüyada kendini hamile görmek ve aldırmak istemek çok istediği bir şeye sahip olacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada kendini hamile görmek ve aldırmak kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve aldırmak sağ salim yolculuğunu bitireceğine, zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile kalmak ve aldırmak çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına işarettir.

Rüyada hamile olmak ve aldırmak kendisi ile baş başa kalacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile olup aldırmak çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada hamile bebeği aldırmak istemek iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine işaret eder.

Rüyada hamile kalıp çocuğu aldırmak elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments