Rüyada kendini silahla vurulmuş görmek

Rüyada kendini silahla vurulmuş görmek çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına işarettir.

Rüyada kendini silahla vurulmuş gördüyseniz:

  • Kendinizi olayların merkezinde görebilir, bazı olayların gidişatını etkilemek için gerekli gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Rüyada kendini silahla vurulmuş görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine alamet eder.

Rüyada kendini silahla vurulmuş olarak görmek yaşamının yoluna gireceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine delalettir.

Rüyada kendi kendini silahla vurulmuş görmek yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine delalet eder.

Rüyada silahla vurulmuş birini görmek yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına delalettir.

Rüyada kendini vurulmuş görmek elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini sırtından vurulmuş görmek beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine alamet eder.

Rüyada silahla kendini yaralamak hem geleceğinin güzel olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine tabir olunur.

Rüyada kendini silahla öldürdüğünü görmek elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, özellikle evlilik için gün sayılacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.