Rüyada kereste yapmak

Rüyada kereste yapmak hayır getirecek işlere girileceğine, rızıksız kalacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, insanlarla uyumunun artacağına, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, işlerini tek başına yöneteceğine yorulur.

Rüyada kereste yapmak gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı veyapıcıdır.

Rüyada kereste yapmak kişinin yasa düşeceğine, tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kereste biçmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine işarettir.

Rüyada kereste odun görmek kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına delalettir.

Rüyada biçilmiş kereste görmek ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, yol alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaç kereste görmek sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, borçları varsa ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kereste fabrikası görmek aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına delalet eder.

Rüyada odun kereste görmek zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına delalet eder.

Rüyada kereste satmak ancak allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ana baba duası alınacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments