Rüyada kertenkele yakalamak

Rüyada kertenkele yakalamak hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada kertenkele yakalamak gördüyseniz:

  • Belli işlerinizi bitirebilmek için gereken zamanı ayırmanız gerekiyor.

Rüyada kertenkele kaçması sıkıntılı durumlar yaşayacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kertenkele ne demek yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, pek çok olumlu gelişmelere rivayet etmektedir.

Rüyada kertenkele yakmak o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, gitmediği yerlere gideceğine işaret eder.

Rüyada kertenkele almak onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sarı kertenkele gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, işlerdeki verimin artacağına işaret eder.

Rüyada kertenkele ölmesi başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine rivayet eder.

Rüyada yüzen kertenkele kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, işsizseniz işe gireceğinize rivayet etmektedir.

Rüyada kertenkele kusmak insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments