Rüyada kına bulamamak

Rüyada kına bulamamak kurtuluş yollarına ulaşacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, layık olduklarına sahip olacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına rivayet eder.

Rüyada kına bulamamak gördüyseniz:

  • Parasal konularda epeyce bir rahatlama gözleniyor.

Rüyada kına gecesinde geline kına yakmak sonucun kişi için hayırlı olacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine işaret eder.

Rüyada kına gecesinde kına yakmak başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kına gecesinde eline kına yakmak ün salacağına, kısmetlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kına üstüne kına yakmak tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kına işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada el kına eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına yorulur.

Rüyada kına çevirmek birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, maddi varlığının çoğalacağına delalettir.

Rüyada kına yakınma çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments