Rüyada kirlenmiş perde görmek

Rüyada kirlenmiş perde görmek girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, istediği arabaya bineceğine, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirlenmiş perde gördüyseniz:

  • Mevcut durumunuzu korumanın veya sizin yararınıza çalışmayan şeyleri faydalı şekle dönüştürmenin yolunu bulmanız gerekiyor.

Rüyada kirlenmiş perde görmek buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, düşmanlarını alt edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kirlenmiş tül perde görmek çok büyük bir acı duyacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş diş görmek üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş ev görmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş ayakkabı görmek fakirlik yaşayacağına, gelir elde edeceğine inanılır.

Rüyada kirlenmiş yorgan görmek rahatlayacağına, hayırlı terfiler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirlenmiş iç çamaşırı görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirlenmiş beyaz havlu görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.