Rüyada kirlenmiş yorgan görmek

Rüyada kirlenmiş yorgan görmek menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, böylece kişinin hafifleyeceğine, bazen umutlarını yitireceğine, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, işlerinin rast gideceğine rivayet eder.

Rüyada kirlenmiş yorgan gördüyseniz:

  • Ekip çalışmaları, ortaklıklar veya iş birlikleri istediğiniz şekilde sonuçlar doğurabilir.

Rüyada kirlenmiş yorgan görmek iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüyada kirlenmiş diş görmek güç ve para kaybedeceğine, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına tabir olunur.

Rüyada kirlenmiş ev görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş ayakkabı görmek problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, geleceğin güzel olacağına işaret eder.

Rüyada kirlenmiş perde görmek sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine yorulur.

Rüyada kirlenmiş iç çamaşırı görmek hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş beyaz havlu görmek bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirlenmiş evi temizlemek çok güzel bir mevkiye geleceğine, işveren koltuğunda oturacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments