Rüyada kirli bulaşık

Rüyada kirli bulaşık hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, bazı radikal kararlar alınacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, ne yöne gideceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına rivayet eder.

Rüyada kirli bulaşık gördüyseniz:

  • Duygusal bir duruma aşırı tepki gösterebilirsiniz.

Rüyada kirli saç yeni bir çevre edinileceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine tabir olunur.

Rüyada kirli el harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli su ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına delalettir.

Rüyada kirli göl rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada kirli top görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kirli mutfak sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine inanılır.

Rüyada çok kirli su görmek hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirli kazak kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.