Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak

Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, koyu muhabbette kalacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine yorulur.

Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Toplumla olan ilişkilerinizde, sezgilerinizi kullanın.

Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada suya düşen birini kurtarmak bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, el üstünde tutulacağına işarettir.

Rüyada çamurlu suya düşen birini görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada suya düşen birini görmek girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine işarettir.

Rüyada arabayla suya düşen birini görmek işlerinde yeni bir sayfa açacağına, neşesini ve huzurunu yitireceğine rivayet eder.

Rüyada suya düşen birini kurtardığını görmek komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine alamet eder.

Rüyada suya düşen at görmek ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda çamurlu göl birinkintisi arabayla geçerken kurtulduk ama başka bi arabayla geçen akrabalarımız düştü içine hemen koşup bebeği son anda boğulmaktan kurtardım

İrem çelik

Rüyada elimde bebek arabası vardı, köprü gibi bir yerden geçiyordum sonra bebek arabası birden kirli suya düştü, Su çok akıntılıydı. Bende direkt arkasından atladım. Sonrası yok birden uyandım (anlamını çok merak ediyorum, rica etsem anlatır mısınız?)

Sevim

Rüyamda koca bir alanda kirli çamurlu sel suyu birikmiş içinde küçük 10 yaşlarında bir çocuk düşmüş onu kurtarmaya çalışıyoruz yanımda yaşlı bir dedeyle beraber kurtarmaya çabalıyoruz daha bende girdim o suyun içine ama çok kirliydi su daha sonra çocuğa yön vererek çocuğu kurtardım suyun önüne bariyer yapılmış kapatmislar biz bunu sonrada fark ettik biri gidip suyun önünü açtı o kirli su hep aktı gitti bende içinde yüzerek kendimi kurtarmaya calistim

Öykü

Rüyamda kuzenimle bi yere geldik oradada 2-3 metre derinliğinde bir su var. Ama su kirli bi su. Kuzenim geçerken içine düştü suyun ve ben bunu gördüm ve yüzme bilmememe rağmen bi anda onu kurtarmaya atladım. Ve sudan alip yukarıya çıkarttım.