Rüyada kırmızı sıçan görmek

Rüyada kırmızı sıçan görmek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, bir işi rakiplerine kaptıracağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı sıçan gördüyseniz:

  • Sizi rekabet ortamlarına çekmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada kırmızı sıçan görmek çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada sıçan yemek sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine işarettir.

Rüyada sıçan saldırması geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kör sıçan görmek masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine inanılır.

Rüyada sıçan öldürmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve sıçan girmesi yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine delalet eder.

Rüyada büyük bir sıçan görmek yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sıçan kedi görmek birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.