Rüyada kirpiğinin yandığını görmek

Rüyada kirpiğinin yandığını görmek onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, hastalıkların sona ereceğine, istediği herşeye ulaşabileceğine delalet eder.

Rüyada kirpiğinin yandığını gördüyseniz:

  • Fazla gayret göstermeniz gereken bir işi çevrenizin kıskançlığını uyandırabilecek kadar parlak bir şekilde bitirebilirsiniz.

Rüyada kirpiğinin yandığını görmek kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kirpiğinin kesilmesi sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine inanılır.

Rüyada kirpiğinin olmaması oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına delalettir.

Rüyada kirpiğinin çıktığını görmek bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kirpiğinin uzadığını görmek ticarette şansının düşeceğine, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına delalettir.

Rüyada kirpiğinin yanması kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kirpiğinin dökülmesi maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, kazancının bol olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirpiğinin kopması fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.