Rüyada kısır kalmak

Rüyada kısır kalmak sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına delalet eder.

Rüyada kısır kalmak gördüyseniz:

  • İmkansız amaçlar belirleyip, sadece yarısını gerçekleştirebildiğinizde boşu boşuna kendinize kızıyorsunuz.

Rüyada kısır döngü insanlar arasında iyi anılır olacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada kısır yedirmek tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, can derdine düşeceğine işaret eder.

Rüyada kısır kalmak önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kısır yapanı görmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada kısır köpek görmek dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, istediği gibi hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada kısır görmek ihya alanında marka bir isim olacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada annenin kısır yapması çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulgur kısır görmek ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments