Rüyada kızımın başının kanadığını görmek

Rüyada kızımın başının kanadığını görmek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına rivayet eder.

Rüyada kızımın başının kanadığını gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinize çeki düzen verebilirsiniz.

Rüyada kızımın başının kanadığını görmek gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine alamet eder.

Rüyada birinin başının kanadığını görmek hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızının başının kanadığını görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin başının kanadığını görmek zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin birinin başının kanadığını görmek ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğun başının kanadığını görmek refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının başının kanadığını görmek başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada babamın başının kanadığını görmek hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments