Rüyada kızının saçında beyaz bit görmek

Rüyada kızının saçında beyaz bit görmek çok büyük zenginliğe sahip olacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güllük gülistanlık olacağına, kırgınlıkların biteceğine, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına alamet eder.

Rüyada kızının saçında beyaz bit gördüyseniz:

  • Yeni plan ya da projeler yepyeni bir boyuta taşınabilir.

Rüyada kızının saçında beyaz bit görmek herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet eder.

Rüyada kızının saçında bit öldürmek eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, yapılmak istenen projeye hız verileceğine alamet eder.

Rüyada kızının saçında sirke öldürmek uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına işarettir.

Rüyada kızının saçında bit almak işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızının saçında böcek görmek şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına işarettir.

Rüyada kızının saçında bit görmek yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine işarettir.

Rüyada kızının saçında kepek görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının saçında beyaz görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.