Rüyada kızının sevgilisi olduğunu öğrenmek

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu öğrenmek işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, üzüntü duyacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz bayanlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız şüpheler yüzeye çıkabilir.

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu öğrenmek edilen duaların allah katında kabul göreceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin kızının sevgilisi olduğunu görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu duymak çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına inanılır.

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu görmek uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada babanin kizinin sevgilisi olduğunu öğrenmesi kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine işarettir.

Rüyada eşimin sevgilisi olduğunu görmek kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına inanılır.

Rüyada babasının sevgilisi olduğunu görmek kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, kazaya ve belaya yakın olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin sevgilisi oldugunu ögrenmek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.