Rüyada kızının sırtını görmek

Rüyada kızının sırtını görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, işlerin günden güne daha da artacağına, çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızının sırtını gördüyseniz:

  • Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız.

Rüyada kızının sırtını görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına alamet eder.

Rüyada kızının sırtını keselemek sıkıntılarını çözeceğine, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine delalettir.

Rüyada sırtını ovmak kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine inanılır.

Rüyada sırtını kesmek cebinden parasının eksilmeyeceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine delalet eder.

Rüyada sırtını ısırmak ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sırtını yıkamak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün sırtını görmek ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının sırtını sıvazlamak yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.